Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy Polska – Niemcy, a przewóz paczek zagranicznych

  • 15 lutego 2019
Busy Polska Niemcy

Oferowane przez nas busy Polska – Niemcy są chętnie wybieranym środkiem transportu przez osoby pracujące za granicą.

Korzystając z takich usług można w szybki sposób przedostać się do celu. Warto jednak zwrócić uwagę, że nasza flota doskonale sprawdzi się także podczas przewozu rzeczy.

Warto jednak zwrócić uwagę, że nasza flota doskonale sprawdzi się także podczas przewozu rzeczy.

Zagraniczny przewóz rzeczy – w jakim celu?

Jak wysyła się przesyłki zagraniczne? Decydując się na usługi kuriera, trzeba się liczyć z niemałymi kosztami. Niestety termin dostarczenia takiej przesyłki także nie jest krótki – często należy się spodziewać nawet kilku dni roboczych. Do tego dochodzi fakt, że przy nadawaniu przesyłki trzeba się liczyć ze sporymi obostrzeniami związanymi z gabarytem przesyłek.

Warto jednak zwrócić uwagę, że dla przesyłek kurierskich istnieje bardzo atrakcyjna alternatywa. Decydując się na skorzystanie z naszych usług mogą Państwo nadawać przesyłki za pośrednictwem busów. W ten sposób nadawana przesyłka może trafić do nadawcy nawet w dniu jej nadania.

Komfortowe, ale i obszerne busy Polska – Niemcy

Od tego, jaką flotą dysponuje dany przewoźnik zależy bardzo wiele. W dobrym samochodzie podróż mija milej i bezpieczniej. Naszą flotę oparliśmy o auta marki Mercedes Sprinter, które cechują się komfortowymi właściwościami jezdnymi oraz dużą przestrzenią bagażową.

Każda osoba podróżująca z pewnością doceni klimatyzację, WiFi oraz wygodne fotele. Jednak to właśnie duża przestrzeń załadunkowa sprawia, że oferujemy usługę przewozu rzeczy na tak wysokim poziomie.

W naszych autach nie będzie problemu z przewozem przedmiotów o nawet dużych gabarytach. Mogą to być np. obszerne torby lub walizki z bagażem, czy też sprzęt RTV, taki jak telewizory i lodówki, czy też sprzęt sportowy, jak narty czy rowery. Możliwy jest nawet przewóz europalety towaru, w związku z czym nasza usługa pozwala na bieżące dostarczanie produktów do zagranicznych sklepów w polskie towary i polskich placówek w artykuły z Niemiec.

Podsumowując – oferowane przez nas busy Polska – Niemcy to nie tylko doskonały sposób na podróż do Niemiec, ale także świetne rozwiązanie dla osób, które pragną w tani i wygodny sposób nadać przesyłki zagraniczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – trasy, po których jeździmy obejmują także tereny Holandii oraz Belgii. Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych informacji, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur