Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy z Polski do Niemiec, czyli nie tylko przewóz osób

  • 11 lutego 2019
Busy z Polski do Niemiec

Bez wątpienia busy z Polski do Niemiec są doskonałą propozycją dla wszystkich osób pracujących za granicą, ale mających rodzinę w naszym kraju.

Taki sposób podróżowania cechuje się dużym komfortem i niewielką ceną.

Dużym atutem naszych busów jest ich duża przestrzeń bagażowa – na tyle obszerna, że pozwala na przewóz nawet wielkogabarytowych przedmiotów.

Podróż z dużym bagażem

Każdy, kto lata samolotami, doskonale zdaje sobie sprawę, z jakimi obostrzeniami dotyczącymi bagażu trzeba się w nich liczyć. To prawda – przesyłane przedmioty muszą spełniać rygorystyczne wymagania dotyczące gabarytów i wagi. W przypadku ich niespełnienia trzeba się liczyć z dużymi kosztami i utrudnieniami.

W przypadku podróżowania naszymi busami zupełnie nie ma takiego problemu. Mogą Państwo zabrać ze sobą nawet przedmioty o dużych gabarytach – takie jak sprzęt RTV czy AGD.

Alternatywa dla przesyłek kurierskich

Oferowana przez nas usługa przewozu rzeczy jest na tyle atrakcyjnym rozwiązaniem, że jest często stosowaną alternatywą dla przesyłek kurierskich. Decydując się na naszą ofertę można mieć pewność, że paczka trafi do adresata nawet w dniu nadania.

Co więcej – cena takiej usługi jest znacznie bardziej atrakcyjna niż oferta firm kurierskich. Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że paczka jest przesyłana bezpośrednio od nadawcy do adresata – z pominięciem różnego rodzaju sortowni itd. Można się zatem pokusić na sformułowanie, że przez to jest znacznie szybciej, łatwiej i taniej.

Wygodne przeprowadzki

Dzięki oferowanej przez nas usłudze przewozu rzeczy, zagraniczne przeprowadzki jeszcze nigdy nie były tak proste. Czy chodzi o przewiezienie dużego bagażu, czy też rozłożenie przeprowadzki na kilka części – nasze busy z Polski do Niemiec sprawiają, że można to zrobić bez większych problemów.

Jak to zrobić? Wystarczy tylko nadać przesyłkę w jednym z miejsc na naszej trasie! Można mieć pewność, że trafi ona do miejsca docelowego jeszcze w tym samym dniu. Mamy też bardzo dobrą wiadomość – nasze trasy obejmują duży obszar kraju od województwa podkarpackiego po lubuskie. W związku z tym skorzystanie z naszych usług nie będzie problem w wielu częściach Polski.

Busy z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii – oferowana przez nas usługa to nie tylko zagraniczne przewozy osób, ale także rzeczy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur