Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przewozy do Niemiec – wygodny sposób na przesyłki zagraniczne

  • 10 lutego 2019
Przewozy do Niemiec

Duże przesyłki zagraniczne wcale nie muszą być problematyczne.

Oferowane przez nas przewozy do Niemiec z powodzeniem można wykorzystywać w celu transportu przedmiotów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Przeprowadzka do Niemiec

Każda przeprowadzka, a w szczególności ta zagraniczna, jest dużym przedsięwzięciem logistycznym. Jeżeli zastanawiali się Państwo w jaki sposób ją przeprowadzić – już spieszymy z pomocą.

Oferujemy Państwo usługę przewozu rzeczy, która jest wręcz idealna w przypadku transportowania dużych przedmiotów. Jeżeli mają Państwo w planach przewieźć przedmioty o dużych gabarytach, np. sprzęt elektroniczny, sportowy czy też duże bagaże o nieforemnych kształtach, zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Nasze busy cechują się dużą pojemnością załadunkową. Nie ma najmniejszego problemu z przewozem przedmiotów o długości sięgającej nawet 2,4 metra. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać ze sobą wszystkie najbardziej potrzebne bagaże podczas wyjazdu do Niemiec – lub też rozłożyć przeprowadzkę na raty.

Stałe trasy – oferta godna zaufania

Oferowane przez nas przewozy do Niemiec odbywają się kilka razy w tygodniu. Co z tego wynika? Otóż dzięki temu, mogą Państwo być pewni, że w określonych dniach dana paczka zostanie dostarczona do adresata na terenie Niemiec.

Usługa przewozu rzeczy przez naszą firmę jest chętnie wykorzystywana np. przez sklepy z polską żywnością w wielu landach niemieckich. Z naszych usług korzystają także firmy prowadzące sprzedaż niemieckiej chemii gospodarczej na terenie Polski.

Klienci doceniają nas przede wszystkim ze względu na punktualność dostaw. Dużym atutem jest także fakt, że przez zminimalizowanie liczby pośredników pomiędzy adresatem a nadawcą, maleje także ryzyko pojawienia się uszkodzeń przesyłanych przedmiotów.

Przewozy do Niemiec to tylko część naszej oferty. Nasze trasy obejmuję także Holandię oraz Belgię. Zachęcamy także do skorzystania z wynajmu busów z kierowcą, który przydaje się np. podczas wyjazdów integracyjnych czy też przewozów biznesowych. Podsumowując – zapraszamy do skontaktowania się z nami zawsze wtedy, kiedy potrzebują Państwo godnej zaufania usługi przewozu osób lub rzeczy.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur