Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przewóz osób: Holandia – Polska. Na co zwrócić uwagę?

Podróżowanie do Holandii
  • 13 lipca 2018

Przewóz osób Holandia PolskaInteresuje Państwa komfortowy, bezpieczny i godny polecenia przewóz osób? Holandia – Polska to trasa, po której podróżujemy kilka razy w tygodniu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Jesteśmy przekonani, że nasze usługi sprostają Państwa oczekiwaniom.

Podróż do Polski na weekend

Holandia to kraj, który kusi bardzo dobrymi warunkami pracy. Zarówno w większych miastach, takich jak Haga, Rotterdam czy Amsterdam, jak i mniejszych miejscowościach można znaleźć bardzo dobrze płatne zajęcie. Jeżeli dodatkowo weźmie się pod uwagę fakt, że w tym kraju koszty życia są znacznie niższe – wtedy doskonale widać, że Holandia jest bardzo dobrym celem emigracji zarobkowej.

Jakie korzyści wiążą się ze zdecydowaniem się na oferowany przez nas przewóz osób? Holandia – Polska to trasa, która jest bardzo mocno związana z Polakami mieszkającymi za granicą. W związku z tym, ta trasa jest często uczęszczana przez osoby, które wracają do swojej rodziny np. na weekend czy na wakacje. Jeżeli chcą Państwo wykorzystać weekend lub kilka dni wolnego na spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi mieszkającymi w ojczyźnie – przejazd busem może być najlepszym środkiem transportu – bez konieczności zakupu biletu z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Po pracy sezonowej

Holandia jest także bardzo często wybierana jako cel wakacyjnej pracy za granicą. Takie rozwiązanie jest bardzo często wybierane np. przez świeżo upieczonych maturzystów czy też studentów w przerwie między semestrami. Niezależnie od tego czy będzie to praca w hotelu, gastronomii czy na plantacji owoców – można tutaj liczyć na bardzo dobre zarobki i przyjaznych ludzi.

Jeżeli planują Państwo powrócić do domu po kilkumiesięcznej pracy zagranicznej, zdecydowanie warto skorzystać z naszych busów. Dzięki bardzo dużej przestrzeni bagażowej, nie będzie problemu z przewiezieniem całego swojego ekwipunku. Nasze busy oferują pasażerom bardzo wysoki komfort, w związku z czym sama podróż odbędzie się w przyjemnej atmosferze. Klimatyzacja, darmowe WiFi czy odtwarzacz DVD (pozwalający na odtwarzanie filmu) – to tylko przykłady szczegółów, które będą mieć wpływ na Państwa komfort.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że zawsze staramy się być elastyczni i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pasażerów. W związku z tym możemy dowieźć Państwo pod konkretny adres w danej miejscowości, tak aby nie trzeba było tracić czasu i pieniędzy na dodatkowy transport.

Powrót z emigracji zarobkowej

Przewóz osób Holandia PolskaPrzewóz osób Holandia – Polska to usługa, która zostanie doceniona przez każdego, kto wraca z długiego pobytu na zarobkowej emigracji. Jeżeli czas pracy za granicą już się skończył i planują Państwo na stałe powrócić do Polski, zdecydowanie warto zdecydować się na nasze busy – przynajmniej z kilku powodów.

Po pierwsze – korzystając z naszych usług można zabrać ze sobą spory bagaż. W odróżnieniu od podróży lotniczych, korzystając z naszej oferty nie trzeba spełniać wygórowanych norm dotyczących wagi i gabarytu przewożonego bagażu. W związku z tym można ze sobą zabrać wszystko to, na czym Państwo zależy.

Oczywiście – jeżeli bagażu jest za dużo, aby zabrać go ze sobą podczas jednej podróży – taką przeprowadzkę można przeprowadzić na raty. Nasza oferta obejmuje także przewóz rzeczy, w związku z czym poszczególne części swojego dobytku można nadać w odrębnych przesyłkach.

Przewóz osób Holandia – Polska to zaledwie część oferowanych przez nas usług. Trasy przejazdów obejmują zarówno terytorium Polski i Holandii, jak i Niemiec czy Belgii. W związki z tym nasza oferta pozwoli na komfortowe podróżowanie po dużej części środkowej i zachodniej Europy.

Zawsze wtedy, kiedy potrzebują Państwo wygodnego i pojemnego busa – np. do przewozów biznesowych, transportu gości weselnych czy też różnego rodzaju wyjazdów integracyjnych – zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi promocjami dla stałych klientów. Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych informacji odnośnie naszej oferty – zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur