Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Transport z Niemiec – oferta dla najbardziej wymagających

O czym pamiętać wybierając firmę przewozową?
  • 30 grudnia 2017

Transport z NiemiecOrganizując transport z Niemiec do Polski (lub w przeciwnym kierunku), koniecznie trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników. Dlaczego warto zdecydować się akurat na naszą ofertę? Między innymi ze względu na to, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić komfortowy i bezpieczny przewóz na terenie całej Europy.

Indywidualne przejazdy z Polski do Niemiec

Czym powinna charakteryzować się firma oferująca transport z Niemiec (i z powrotem)? Przede wszystkim wskazane jest, aby oferowała stałe połączenia w dogodnych terminach i w optymalnej cenie. Oferta przewozu za zachodnią granicę jest dostosowana do potrzeb osób jeżdżących do Niemiec przede wszystkim w celach zarobkowych. Jeżeli planują Państwo powrót z pracy za granicą na dłuższy weekend, święta czy wakacje, zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług. Mamy do zaoferowania przejazd komfortowym busem marki Mercedes. Klimatyzacja, odtwarzacz DVD czy możliwość korzystania z WiFi sprawią, że długa podróż wcale nie musi okazać się męcząca.

Warto zwrócić uwagę, że miejsca odbioru oraz docelowe każdorazowo konsultujemy z Klientem, co zapewnia jak największą wygodę podróży. Z kolei w trosce o zapewnieni jak najwyższego bezpieczeństwa, zapewniamy w cenie ubezpieczenie NNW. Pragniemy zaznaczyć, że korzystając z naszych usług mają Państwo do dyspozycji dwóch kierowców, którzy prowadzą na zmianę, co zapewnia ich skupienie podczas jazdy.

Grupowy transport z Niemiec

Jednak transport z Niemiec nie ogranicza się wyłącznie do klientów indywidualnych. Oferujemy także możliwość wycieczek zorganizowanych. Czy jest to przewóz pracowników, impreza integracyjna czy też organizacja wyjazdu turystycznego z grupą przyjaciół – decydując się na nasze usługi można być pewnym wysokiej jakości z najwyższej półki. Warto zwrócić uwagę, że nasze samochody pozwalają na przewóz nawet 15 osób w komfortowych warunkach – jednocześnie zapewniając sporą przestrzeń bagażową. Pragniemy dodać, że umożliwiamy przewóz osób nie tylko na terytorium Polski i Niemiec, ale także we wszystkich krajach Unii Europejskiej (w tym np. Belgii oraz Holandii) oraz za wschodnią granicą (np. Białoruś, Rosja, Ukraina, Turcja).

Jeżeli są Państwo zainteresowani poznani wyceną przejazdu indywidualnego lub też zorganizowania wycieczki grupowej – zapraszamy do kontaktu.

 

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur