Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przesyłki międzynarodowe – jak wybrać najlepszą ofertę?

  • 12 grudnia 2018

Przesyłki międzynarodoweJak nadawać przesyłki międzynarodowe, jednocześnie nie nadwyrężając swojego budżetu?

Nasza firma ma dla Państwa bardzo ciekawą ofertę, która pozwoli na szybki i niedrogi przewóz rzeczy.

Okazuje się, że nadawanie przesyłek do Niemiec, Belgii czy Holandii wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami.

Zagraniczne przesyłki – kiedy się przydają?

Sytuacji, w których potrzebne są przesyłki międzynarodowe, może być bardzo wiele. Do najczęściej spotykanych zdarzeń należą okoliczności, w których osoba mieszkająca w Polsce chce nadać przesyłkę do przyjaciela lub członka rodziny, który przebywa za granicą.

Oczywiście przesyłki międzynarodowe są nadawane nie tylko przez osoby prywatne. Często korzystają z nich także firmy. Przebywając w Niemczech, Holandii czy Belgii często można spotkać się z tzw. sklepami polskimi – czyli placówkami, w których sprzedawane są polskie produkty. Nasza usługa przewozu rzeczy jest bardzo często wykorzystywana do zaopatrywania właśnie tego typu miejsc.

Warto zwrócić uwagę, że nasza usługa przewozu rzeczy jest ekspresowa. Dzięki temu adresat może odebrać przesyłkę nawet w tym samym dniu. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku przesyłania przedmiotów o ograniczonym terminie przydatności.

Przeprowadzka na raty – czy to możliwe?

Wyjazd za granicę na dłuższy termin wiąże się z koniecznością zabrania ze sobą niemałej ilości bagażu. Jeżeli jest to wyjazd na np. 2-3 miesiące, trzeba ze sobą zabrać niemal całą szafę oraz wiele innych potrzebnych przedmiotów. Gdy ktoś planuje dłuższy wyjazd, trzeba wziąć jeszcze więcej. Jednak jak zaplanować taką przeprowadzkę?

Bez wątpienia dużą część bagażu można ze sobą zabrać już podczas podróży. Mądre spakowanie pozwoli na wzięcie przedmiotów potrzebnych na wiele tygodni. W przypadku podróżowania samolotem zabranie ze sobą potrzebnych przedmiotów może być zdecydowanie utrudnione. Możliwość posiadania zaledwie jednej sztuki bagażu podręcznego oraz mocno ograniczonego – pod względem wagi i gabarytów – bagażu rejestrowanego – wszystko to sprawia, że podczas takiej podróży trzeba się naprawdę ograniczać.

Zupełnie inaczej będzie w przypadku podróżowania naszymi liniami. W takiej sytuacji zabranie ze sobą przedmiotów o nawet dużych gabarytach nie musi stanowić żadnego problemu. Nasza flota została oparta na samochodach Mercedes Sprinter, które wyróżniają się dużą ilością przestrzeni bagażowej.

Podczas wyjazdu na dłużej często stosuje się tzw. przeprowadzkę na raty. W takiej sytuacji potrzebny ekwipunek dzieli się na kilka części. Pierwszą część można ze sobą zabrać już podczas pierwszej podróży. Natomiast reszta może zostać wysłana przez kogoś w Polsce.

Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne także wtedy, gdy jeszcze nie ma się pewnego lokum w miejscu pracy. Dopiero po znalezieniu mieszkania i pracy można poprosić przyjaciela lub kogoś z rodziny o dosłanie reszty rzeczy. W takiej sytuacji warto skorzystać z naszych usług. Paczka może zostać dostarczona od nadawcy nawet w tym samym dniu.

Tanie przesyłki międzynarodowe

Wspomnieliśmy już, że decydując się na nasze przesyłki międzynarodowe można liczyć na wyjątkowo szybkie dostarczenie przedmiotu. Jest to związane z faktem, że pomiędzy nadawcą a adresatem nie pojawiają się zbędni pośrednicy. Takie rozwiązanie przekłada się nie tylko na szybsze dostarczenie przedmiotu, ale także – znacznie niższą cenę usługi.

Jeżeli zależy Państwu na tym, aby przesyłki międzynarodowe zostały dostarczone jak najszybciej i jak najtaniej, zdecydowanie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza oferta to doskonała propozycja dla osób, które pragną, aby przesyłka została dostarczona bez zbędnych komplikacji.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą przewozy osób do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Zachęcamy także do skorzystania z naszych usług zawsze wtedy, kiedy potrzebny jest samochód podczas rozmaitych przewozów biznesowych. Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych informacji – zapraszamy do kontaktu.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur