Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Komfortowe i tanie busy do Niemiec – Śląskie i nie tylko

Przewozy do Niemiec
  • 1 października 2018

Busy do Niemiec - ŚląskieW jaki sposób znaleźć komfortowe busy do Niemiec? Śląskie to obszar, na którym można skorzystać z naszej wyjątkowo atrakcyjnej oferty. Jeżeli interesuje Państwa profesjonalny przewóz osób lub rzeczy – zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że sprostamy nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Dlaczego my?

Istnieje wiele środków transportu, którymi można udać się do naszego zachodniego sąsiada – można wymienić chociażby samoloty, pociągi czy autokary. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Bez wątpienia decydując się na podróż lotniczą można liczyć na szybki transportu, jednak trzeba się liczyć z koniecznością przechodzenia mozolnych odpraw, a także licznymi obostrzeniami dotyczącymi przewożonego bagażu. Transport kolejowy choć komfortowy, wiąże się z licznymi opóźnieniami. Natomiast autokary często są głośne i niespecjalnie wygodne, szczególnie podczas długich podróży.

Dlaczego zatem warto wybrać oferowane przez nas busy do Niemiec? Śląskie to województwo, przez które przejeżdżamy kilka razy w tygodniu. Mogą Państwo skorzystać z naszej oferty nie tylko w Katowicach, ale także w mniejszych miejscowościach. Dzięki regularnym wyjazdom, można liczyć nie tylko na komfortową podróż do Niemiec, ale także z powrotem. Co więcej – dzięki naszej dużej elastyczności możemy dostosować trasę przejazdu do oczekiwań pasażerów, dzięki czemu nie ma problemu z dotarciem bezpośrednio do miejsca docelowego. Prawda, że oferta zapowiada się naprawdę interesująco? A to tylko przykłady zalet przemawiających za skorzystaniem z naszych usług!

Komfortowe busy

Podróż do Niemiec może zająć nawet kilkanaście godzin – tak będzie, jeżeli podróżuje się np. z Rzeszowa do Kolonii czy Dortmundu. W związku z tym, jeżeli decydują się Państwo na transport kołowy trzeba bardzo duży nacisk położyć na kwestie związane z komfortem. Wybierając naszą ofertę można być pewnym podróży w naprawdę wygodnych warunkach.

Jest to związane z faktem, że naszą flotę oparliśmy na samochodach Mercedes Sprinter. Auta te cechuje bardzo komfortowe zawieszenie oraz duża ilość przestrzeni dla pasażerów – w konsekwencji czego, nawet wysocy pasażerowie nie będą narzekać na brak miejsca na nogi. Oczywiście to nie wszystko – warto zwrócić uwagę także na kwestie wyposażenia.

Dzięki klimatyzacji podróż w upalny dzień nie będzie wiązać się z dyskomfortem. Z kolei ogrzewanie z regulacją nawiewu sprawi, że podczas chłodnych dni można sobie zapewnić ciepłe, komfortowe warunki. Podczas podróży można korzystać z szybkiego Internetu dzięki dostępowi do darmowego WiFi. Natomiast dzięki wyposażeniu samochodów w odtwarzacze DVD, długą jazdę można umilić sobie oglądając film. Warto także wspomnieć, że do dyspozycji pasażerów są gniazdka 12V, które umożliwiają podłączenie ładowarki. Dzięki temu nie trzeba martwić się o stan baterii w smartfonie, tablecie czy laptopie.

Kwestia bagażu

Busy do Niemiec - ŚląskieJeżeli ktoś planuje dłuższą podróż, to doskonale wie, jak ważną kwestią jest możliwość zabrania ze sobą dużego bagażu. Udając się do Niemiec do pracy, naprawdę trudno jest się spakować w jedną torbę. Dlatego też z pewnością ucieszy Państwa fakt, że w naszych samochodach istnieje możliwość przewozu bagażu o sporych gabarytach. Dzięki temu można będzie ze sobą zabrać wszystkie potrzebne rzeczy, bez obaw o konieczność sprostania wygórowanym normom dotyczącym wagi czy gabarytów przewożonych przedmiotów. Warto zwrócić uwagę, że umożliwiamy przewóz naprawdę dużego bagażu – np. sprzętu sportowego, RTV, AGD, a nawet… quadów.

Co więcej oprócz przewozu osób oferujemy także usługę transportu rzeczy. Jest to rozwiązanie stanowiące ciekawą alternatywę dla usług kurierskich. Doskonale sprawdza się to nie tylko wtedy, kiedy ktoś planuje wysłać paczkę do bliskiej osoby za granicą. Dzięki temu rozwiązaniu można także zorganizować tzw. przeprowadzkę na raty. Jest to szczególnie wygodne wtedy, kiedy planują Państwo wyjechać do Niemiec na zdecydowanie dłuższy okres.

Busy do Niemiec – Śląskie i inne województwa

Mapa obszaru, w których świadczymy swoje usługi obejmuje sporą część Polski. Z naszych usług można skorzystać nie tylko w województwie śląskim i miastach takich jak Katowice czy Częstochowa ale także w Rzeszowie, Lublinie, Zamościu, Tarnowie, Krakowie, Tarnobrzegu, Radomiu, Kielcach, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Opolu, Poznaniu czy Zielonej Górze. Co więcej – dojeżdżamy nie tylko do zachodnich części Niemiec, ale także do miast takich jak Kolonia czy Dortmund.

Doskonale widać, dlaczego warto zdecydować się na oferowane przez nas busy do Niemiec. Śląskie to województwo, które leży na trasie, którą jeździmy kilka razy w tygodniu. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że oferujemy usługi przewozu nie tylko do Niemiec, ale także do Belgii oraz Holandii. Oprócz tego w naszej ofercie można znaleźć usługi wynajmu busa wraz z kierowcą, które przydadzą się podczas wyjazdów integracyjnych, transportu gości weselnych czy różnego rodzaju przewozach biznesowych. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć więcej na temat naszej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi zostaną docenione nawet przez najbardziej wymagających.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur