Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Autobusy do Niemiec – czy to dobre rozwiązanie?

Podróże do Niemiec
  • 6 września 2018

Autobusy do NiemiecCzym charakteryzują się autobusy do Niemiec? Choć jest to jeden z najbardziej popularnych środków transportu do tego kraju, to jednak taki sposób podróżowania wiąże się z wieloma wadami.

Jakie alternatywy istnieją dla tego typu środków transportu?

Autobusy do Niemiec – elastyczność?

Autobusy do Niemiec to nie zawsze najlepszy sposób na podróżowanie. Tego typu środki transportu wiążą się z wieloma wadami. Przede wszystkim trzeba zwrócić na niewielką elastyczność tego typu przewoźników. Co przez to rozumieć? Otóż tacy przewoźnicy poruszają się wyłącznie po ściśle wytyczonych trasach. Poszczególne przystanki na trasie to najczęściej dworce autobusowe. Podczas podróży trzeba się liczyć z koniecznością dotarcia do dworca, co często wymaga organizowania dodatkowego transportu – co także przekłada się na koszty.

Można tego uniknąć, decydując się na współpracę z firmą oferującą przewozy niewielkimi, kilkunastoosobowymi busami. W przypadku oferowanych przez nas podróży zagranicznych zawsze otwieramy się na potrzeby każdego z klientów. Dzięki temu trasę dostosowujemy do Państwa oczekiwań. Dzięki temu – jeżeli trasa to umożliwia – możemy Państwa odebrać pod domem i dowieźć bezpośrednio do miejsca docelowego.

Komfort podróży

Duże autokary wiążą się z dużą ilością pasażerów. Niestety w takich sytuacjach trudno mówić o komfortowych warunkach podróży. W przypadku jazdy mniejszymi busami można liczyć na wiele udogodnień, które umilą nawet wielogodzinną podróż. Nasze samochody są wyposażone w klimatyzację, jednak każdy z pasażerów ma dostęp do indywidualnego panelu sterowania.

Co więcej, w naszych busach mogą Państwo liczyć na szybkie WiFi, dostęp do gniazdek zasilających 12V, umożliwiających podłączenie ładowarki, a także odtwarzacz DVD, na którym mogą być odtwarzane filmy podczas długiej podróży.

Koszty podróży autobusem

W przypadku podróżowaniu autokarami dużych przewoźników, trzeba liczyć się z wysokim kosztem biletu. Co więcej – często wiąże się to z koniecznością wcześniejszej rezerwacji. Jednak my doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie są potrzeby pasażerów na trasie Polska-Niemcy. Na tej trasie podróżujemy kilka razy w tygodniu i nie ma potrzeby dokonywania zakupu i rezerwacji biletu z wyprzedzeniem.

Jak widać, autobusy do Niemiec to nie zawsze najlepsze rozwiązanie. Warto zdecydować się na znacznie bardziej komfortowe podróże mniejszymi busami mogącymi pomieścić kilkunastu pasażerów. Oferujemy usługi przewozu osób i rzeczy nie tylko do Niemiec, ale także Belgii oraz Holandii. Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji dotyczących naszej oferty, zdecydowanie zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty zawsze wtedy, kiedy potrzebują Państwo skorzystać z komfortowego busa np. podczas organizowania wesela, wyjazdu integracyjnego czy tez innych przewozów biznesowych.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur