Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Transport Polska – Holandia. Jak znaleźć dobrego przewoźnika?

Podróżowanie do Holandii
  • 15 sierpnia 2018

Transport Polska HolandiaTransport Polska – Holandia cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Taki cel podróży jest chętnie wybierany m.in. przez osoby pracujące w Holandii. Jeżeli potrzebują Państwo przedostać się do tego kraju, bus może być jednym z najlepszych wyborów.

Jednak na początku trzeba zadać sobie pytanie – dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Transport Polska – Holandia – szybko i elastycznie

Zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę, że w naszej firmie oferujemy regularne, cykliczne przejazdy. Wyjeżdżamy do Holandii kilka razy w tygodniu. Decydując się na nasze busy nie trzeba kupować biletu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. W związku z tym, że do Holandii jeździmy we wtorki, piątki i soboty (a z powrotem w środy, soboty i niedziele), zorganizowanie nawet kilkudniowego pobytu w Holandii nie stanowi najmniejszego problemu.

Posiadane przez nas samochody Mercedes Sprinter są przystosowane do przewozu 9 lub 15 osób. Takie rozwiązanie sprawia, że podróż przebiega w przyjaznej, spokojnej atmosferze. Pragniemy zaznaczyć, że trasy przewozu mogą być dostosowane do potrzeb pasażerów. Staramy się umożliwiać dostosowanie zarówno przystanku początkowego, jak i końcowego w ten sposób, aby nie musieli Państwo ponosić dodatkowych kosztów i narażać się na utrudnienia w podróży.

Klimatyzacja i WiFi – troska o komfort

Dużym atutem naszych samochodów jest ich wyposażenia. Klimatyzacja sprawia, że podróż upływa w komfortowych warunkach, nawet podczas dużych upałów. Jest to szczególnie ważne w trakcie długich, kilkunastogodzinnych podroży. Co bardzo ważne – pasażerowie mają dostęp do indywidualnych paneli sterowania, odpowiadających m.in. za regulację nawiewu.

Jeżeli ktoś lubi być cały czas online – z pewnością trudno nie docenić WiFi w naszych busach. Dzięki szybkiemu połączeniu mogą Państwo mieć dostęp do Internetu przez cały czas trwania podróży – w Polsce i za granicą. Co bardzo ważne – do dyspozycji pasażerów są także gniazdka 12V, które umożliwiają podłączenie ładowarki. Takie rozwiązania pozwala korzystać ze smartfonów, tabletów czy laptopów bez obaw o nagłe wyładowanie baterii.

Co więcej – busy wyposażone są w odtwarzacze DVD, które pozwolą na emitowanie filmu podczas długiej podroży. Takie rozwiązanie to doskonały sposób na walkę ze znużeniem podczas wielogodzinnej jazdy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Transport Polska HolandiaBardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo podczas podróży. Dlatego też postawiliśmy na samochody Mercedes Sprinter, które cieszą się bardzo dobrą opinią. Każde z miejsc siedzących jest wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Oprócz tego nie można zapominać, że podczas podróży busy są prowadzone przez dwóch kierowców na zmianę, tak aby zapewnić ich pełną koncentrację.

Nasze busy są przyjazne dla dzieci. W związku z tym podczas podróży możemy zaoferować foteliki samochodowe, umożliwiające bezpieczną podróż dla najmłodszych.

Gdzie skorzystać z oferty

Transport Polska – Holandia to usługa, z której mogą Państwo skorzystać w wielu miejscach Polski – nasze trasy obejmują bardzo duży obszar kraju. Trasy obejmują teren województwa podkarpackiego, lubelskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego, śląskiego, wielkopolskiego, opolskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego. Jednak aby rozpocząć podróż nie trzeba udawać się na dworzec do dużego miasta – jeżeli życzą sobie Państwo ustalić przystanek pod wskazanym adresem – zapraszamy do kontaktu.

Równie dużą elastycznością charakteryzujemy się jeżeli chodzi o dojazd do miejsc docelowych. Nasze trasy obejmują teren niemal całej Holandii (z wyłączeniem kilku wysp). W związku z tym możemy Państwa przewieźć pod sam hotel czy też w inny ustalony punkt. Z pewnością trudno nie docenić takiej wygody oraz oszczędności czasu!

Transport Polska Holandia to jedna z naszych najczęściej wybieranych usług, jednak kursujemy także do Niemiec oraz Belgii. Oferujemy także usługę przewozu rzeczy, która sprawdzi się np. podczas przeprowadzki na raty czy też wysłaniu przesyłek do rodzin czy przyjaciół przebywających poza granicami kraju.

Oprócz tego oferujemy również usługi związane z wynajmem busa. Jest to chętnie wybierane rozwiązanie np. podczas przewozu gości weselnych, partnerów biznesowych czy też organizowania wyjazdów integracyjnych. Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnych przewozów busem – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur