Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Wysyłki zagraniczne – jak wysyłać tanio i sprawnie?

  • 17 grudnia 2018

Wysyłki zagraniczneRealizują Państwo wysyłki zagraniczne? Podczas tego typu usług akcent stawiany jest przede wszystkim na czas, bezpieczeństwo paczki a także na cenę.

Jednak firmy kurierskie często nie stają na wysokości zadania.

Na jakie alternatywy można liczyć?

Czy wysyłki zagraniczne muszą dużo kosztować?

Każdy kto choć raz miał do czynienia z wysyłaniem przesyłki za granicę, z pewnością odniósł wrażenie, że jest to bardzo droga czynność. Niestety bardzo często tak jest. W przypadku nadawania paczki nawet do niedalekich punktów na terenie Niemiec, często koszt paczki jest nawet kilkakrotnie wyższy niż w przypadku wysyłki krajowej.

Dlatego też warto zdać sobie sprawę, że istnieje bardzo ciekawa alternatywa dla firm kurierskich. Decydując się na przewóz rzeczy naszą firmą transportową można liczyć na zdecydowanie zmniejszenie kosztów. Jest tak dlatego, że przy korzystaniu z naszej usługi, paczka trafia bezpośrednio od nadawcy do adresata – bez różnego rodzaju sortowni.

Wraz ze wzrostem liczby osób oraz punktów przeładunkowych na trasie paczki, rośnie ryzyko jej uszkodzenia, wzrastają koszty przesyłki i czas doręczenia. Decydując się na oferowane przez nas wysyłki zagraniczne mogą Państwo zminimalizować tego typu ryzyko.

Jak można wysyłać większe przedmioty?

Jednak szybszy termin realizacji oraz mniejsze koszty nie są jedynymi zaletami, z jakimi wiąże się nasza oferta. Wśród atutów naszej oferty, na które często zwracają uwagę klienci, należy wskazać możliwość przewożenia przedmiotów o dużych gabarytach.

Pragną Państwo wysłać prezent do przyjaciela w Belgii? A może konieczna jest pomoc przy przeprowadzce członka rodziny, który wyjechał pracować w Holandii? W takich sytuacjach usługa przewozu rzeczy jest nieoceniona. Co najważniejsze – w naszych busach można przewozić przedmioty o nawet nieregularnych kształtach. Przewozimy zarówno meble i sprzęt AGD, jak i motocykle, narty czy rowery.

Nasze wysyłki zagraniczne umożliwiają rozłożenie przeprowadzki na raty, co jest doskonałym rozwiązanie dla osób szukających pracy za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur