Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Wyjazdy dla firm – oferta dla najbardziej wymagających

Wyjazdy prywatne i biznesowe
  • 23 października 2018

Wyjazdy dla firmDlaczego wyjazdy dla firm cieszą się coraz większą popularnością? Są one nie tylko dużą atrakcją dla pracowników, ale także mogą przynieść firmie wiele istotnych korzyści.

Jednak zorganizowanie tego typu wyjazdy wiążę się z koniecznością zadbania o wiele kwestii, związanych z bazą noclegową, atrakcjami dla uczestników oraz przewozem. Jak się zabrać za takie wydarzenie?

Wyjazd firmowy a baza noclegowa

Wyjazdy dla firm – zarówno integracyjne, jak i szkoleniowe – to bardzo dobry sposób na budowanie zespołu, co nie może być zignorowane przez żadnego dobrze zarządzającego firmą przedsiębiorcę. Jednak w jaki sposób zabrać się za zorganizowanie tego typu imprezy?

Na samym początku trzeba zastanowić się nad wyborem miejsca. Hotel nie powinien znajdować się zbyt daleko od miejsca funkcjonowania firmy – aby dojazd do danego miejsca nie zajął zbyt wiele czasu. Jednocześnie miejsce to powinno znajdować się na tyle daleko, by sam wyjazd był atrakcją dla jego uczestników.

Sam hotel – poza oferowaniem bazy noclegowej – powinien być wyposażony w salę taneczną, na której będzie można zorganizować wieczorne spotkanie. Oczywiście – jeżeli intencją firmy jest także przeprowadzenie różnego rodzaju kursów – konieczne jest znalezienie miejsca, które dysponuje także profesjonalną salą konferencyjną.

Atrakcje podczas firmowych wyjazdów

Wyjazdy dla firm cieszą się coraz większą popularnością, jednak aby zapewnić naprawdę oryginalny – i angażujący – sposób spędzania czasu trzeba się nieco zastanowić. Wszystko zależy od intencji, na jakich zależy pracodawcom podczas organizowania tego typu wydarzenia. Jeżeli firma oczekuje jak największej integracji pracowników,  warto zapewnić różnego rodzaju atrakcje dla uczestników.

Do najbardziej popularnych sposobów spędzania czasu należy zaliczyć przede wszystkim paintball. Taka atrakcja to nie tylko świetny sposób na spędzenie kilku godzin, ale także narzędzie do budowania współpracy w grupach. Jeżeli komuś zależy na większej adrenalinie można zastanowić się nad zorganizowaniem spływu kajakowego, który także może przyczynić się do większej integracji pracowników. Wśród popularnych atrakcji na tego typu wyjazdach często wymienia się także m.in. jazdę na quadach, mecze piłkarskie, strzelnicę czy też park linowy.

Oczywiście warto skupić się nie tylko na rozrywce – wyjazdy integracyjne często łączy się także z różnego typu kursami. Spotkanie z coachem czy oryginalne szkolenie to świetny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Wyjazdy dla firm – kwestia transportu

Wyjazdy dla firmOrganizując wyjazdy dla firm, duży nacisk kładzie się na kwestie związane z transportem. W przypadku tego typu imprez, trzeba zdecydowanie zadbać o zorganizowanie komfortowego i bezpiecznego przewozu. Jednak na co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika?

Tego typu wyjazdy charakteryzują się koniecznością przewiezienia większej ilości osób. Na takie imprezy są zapraszani wszyscy pracownicy firmy, więc przeważnie jest to przynajmniej kilkanaście osób. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad wynajęciem jednego (lub kilku) małych busów, które idealnie sprawdzają się podczas przewożenia tego typu ekip. Decydując się na naszą ofertę mają Państwo do dyspozycji busy mogące przewieźć w komfortowych warunkach 9 lub 15 osób.

Dlaczego warto zdecydować się na małe busy? Przede wszystkim dlatego, że w tego typu pojazdach panuje naprawdę doskonała atmosfera. Dzięki temu już sama wycieczka może być doskonałą rozrywką dla pracowników. Jeżeli mamy do czynienia ze zgraną grupą pracowników, w takim aucie na pewno będzie łatwo porozmawiać czy pożartować.

Komfortowy transport dla wymagających

Oczywiście wielkość pojazdu to nie jedyny argument przemawiający za wyborem właśnie tego środka transportu. W związku z faktem, że auta są wyposażone w klimatyzację oraz ogrzewanie z regulowanym nawiewem, podróż przebiega w komfortowych warunkach niezależnie od pogody. Co więcej – w naszych busach można liczyć na szybkie WiFi, przez co pasażerowie będą mieli zapewniony dostęp do Internetu. Każdy z naszych samochodów jest także wyposażony w odtwarzacz DVD, który pozwoli umilić nawet dłuższą podróż.

Nasza flota opiera się na samochodach marki Mercedes Sprinter, które cieszą się doskonałą opinią ze względu na swoje właściwości jezdne, a także przez wzgląd na fakt, że oferują one dużą przestrzeń na nogi dla pasażerów. Dzięki temu nawet wysocy pasażerowie nie będą odczuwać dyskomfortu podczas podróży.

Kolejnym z argumentów przemawiających za wyborem właśnie naszej oferty jest fakt, że zawsze można na nas polegać. Naszych kierowców cechuje profesjonalizm oraz najwyższa troska o bezpieczeństwo. Jeżeli oczekują Państwo przewozu osób w komfortowych oraz – przede wszystkim – bezpiecznych warunkach, zdecydowanie warto wybrać naszą ofertę.

Wyjazdy dla firm to zaledwie część naszej oferty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zawsze wtedy, kiedy potrzebny jest przewóz osób – zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Co bardzo ważne, umożliwiamy także transport przesyłek – co jest wyjątkowo atrakcyjną alternatywą dla usług kurierskich. Jeżeli zależy Państwu na przewozie rzeczy bez zbędnych pośredników, sortowni czy centr logistycznych – zdecydowanie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie.

Chcą Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty lub uzyskać informacje dotyczące cennika naszych usług? Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy przekonani, że wysoki poziom świadczonych przez nas usług sprawi, że z chęcią wykorzystają Państwo nasze busy do wszelkiego rodzaju przewozów biznesowych.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur