Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Komfortowy transport Niemcy – Polska: przedstawienie oferty

Przewóz osób z Niemiec do Polski
  • 10 maja 2018

Transport Niemcy PolskaNa co zwrócić uwagę, kiedy organizuje się transport? Niemcy – Polska to trasa, która nie wiążę się z wielkimi odległościami, jednak także w tym wypadku trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników, które mają bardzo duży wpływ na komfort podczas podróży. Dlaczego przejazd naszymi busami jest tak dobrym rozwiązaniem? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Autobusowy transport Niemcy – Polska

Niezależnie od tego czy mowa o podróżach na dystans 200, 500 czy 1000 km, odpowiedni poziom komfortu to sposób na dobre samopoczucie podróżujących. Dlatego też tak ważne jest zdecydowanie się na profesjonalną firmę oferującą transport. Niemcy – Polska to trasa, która jest chętnie wybierana przez Polaków. Wiąże się to z przynajmniej dwoma czynnikami.

Po pierwsze – Niemcy to doskonałe miejsce do pracy. Płaca i warunki zatrudnienia przewyższają te, na które można liczyć w Polsce. Rynek jest bardzo pojemny, w związku z czym nietrudno o znalezienie satysfakcjonującego etatu. W kraju tym istnieje także niezwykle zróżnicowany rynek pracy sezonowej. Nie dziwi zatem, że Niemcy są bardzo popularnym celem, do którego udają się osoby decydujące się na czasową lub stałą emigrację zarobkową.

Po drugie – Niemieckie miasta to doskonały cel dla amatorów kilkudniowych podróży. W miastach takich jak Berlin, Lipsk czy Drezno można liczyć na bardzo bogatą ofertę kulturalną – trudno nie docenić tamtejszych muzeów, oper czy hal koncertowych. Doskonałe restauracje i urocze kawiarnie sprawią, że można tam spędzić przyjemny weekend. Jednocześnie odległości pomiędzy Polską a tymi miastami są stosunkowo niewielkie, w związku z czym podróż nie zajmie wiele czasu.

Stały rozkład jazdy

Transport Niemcy PolskaOferowany przez nas transport Niemcy – Polska odbywa się według stałego rozkładu jazdy. Do Niemiec jeździmy we wtorki, piątki i soboty, a z powrotem – w środy, soboty i niedzielę. Regularne kursowanie naszych samochodów niesie ze sobą bardzo wiele korzyści.

Doskonale wiadomo, że Polacy mieszkający za granicą bardzo cenią sobie polskie produkty. W związku z tym założenie sklepu z polską żywnością czy innym asortymentem jest bardzo dobrym pomysłem. Korzystając z naszych busów można pomóc sobie w kwestiach zaopatrzenia. Oferujemy usługę przewozu rzeczy, w związku z czym mogą Państwo bardzo szybko otrzymać produkt z Polski. Jednocześnie – dzięki regularnym przejazdom – można w wygodny sposób zaplanować i zorganizować taki przejazd. Warto zwrócić uwagę, że zainteresowanie lokalnymi produktami działa w dwie strony – w Polsce bardzo dobrze radzą sobie sklepy np. z niemiecką chemią gospodarczą.

Dzięki naszym busom osoby pracujące w Niemczech mogą w wygodny sposób odwiedzić swoją rodzinę w Polsce. Jeżeli ktoś planuje np. tygodniowy urlop może np. przyjechać do Polski w sobotę i wrócić do Niemiec w sobotę tydzień później. Korzystając z naszych usług zawsze mogą Państwo liczyć na terminowy, bezpieczny i komfortowy przejazd.

Przedstawienie floty

Swoja flotę oparliśmy na samochodach, które cieszą się wyjątkowym uznaniem. Model Mercedes Sprinter to komfortowe auta, które mogą pomieścić (w zależności od wersji) 9 lub 15 osób. Samochody te mają komfortowe zawieszenie, wygodne siedzenia oraz dużo miejsca dla nogi – nawet dla osób wysokich. Poza tym możemy pochwalić się bardzo rozbudowanym wyposażeniem dodatkowym.

Wszystkie nasze auta mają klimatyzację. Każdy z pasażerów ma dostęp do indywidualnego panelu sterowania umożliwiającego dostosowanie nawiewu, oświetlenia czy nagłośnienia. Do dyspozycji pasażerów jest bezprzewodowy Internet. Możliwe jest podłączenie ładowarki do zasilania po wpięciu do gniazdek 12V. Odtwarzacz DVD pozwala na obejrzenie filmu przez pasażerów podczas podróży. Trzeba przyznać, że taki zakres wyposażenia dodatkowego to doskonały sposób na zapewnienie komfortowych warunków.

Jak widać oferowany przez nas transport Niemcy – Polska wiąże się z niezwykle komfortowymi warunkami. Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych informacji odnośnie naszej oferty – zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur