Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy do Frankfurtu – przedstawienie oferty

Busy do Niemiec
  • 17 września 2018

Busy do FrankfurtuBusy do Frankfurtu to w Polsce bardzo popularna usługa. Miasto to ma do zaoferowania bardzo wiele – zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i turystów. Co więcej, jest to także bardzo popularny punkt różnego rodzaju podróży biznesowych.

Dlaczego warto zdecydować się na podróż do Frankfurtu – właśnie za pośrednictwem busa?

Frankfurt – dlaczego warto tu przyjechać?

Frankfurt nad Menem jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków miejskich w Niemczech. Jest to metropolia finansowa, w której siedziby mają m.in. Europejski Bank Centralny czy Niemiecki Bank Federalny. Oprócz tego w mieście tym odbywają się liczne targi i wystawy, w związku z tym do metropolii tej stale przyjeżdżają biznesmeni z całej Europy. Nie można nie wspomnieć o tym, że Frankfurt jest także bardzo ważnym ośrodkiem akademickim – mieści się tutaj Uniwersytet J. W. Goethego, Wyższa Szkoła Muzyczna i Teatralna czy też Państwowa Wyższa Szkoła Plastyczna.

Co więcej – miasto to słynie z muzeów i galerii. Jednym z bardziej charakterystycznych miejsc jest Wybrzeże Muzeów – czyli 13 różnych muzeów umieszczonych w niewielkich odległościach, znajdujących się po obu stronach rzeki.

Niemcy są bardzo często wybieranym celem emigracji zarobkowej. W większych miastach naszego zachodniego sąsiada można znaleźć zatrudnienie w wielu branżach. Dobrze płatną pracę mogą tutaj znaleźć zarówno specjaliści, jak i pracownicy o niższych kwalifikacjach.

Widać więc, że istnieje wiele powodów, dla których podróże do Frankfurtu są w Polsce bardzo popularne. Jednak dlaczego warto zdecydować się zwłaszcza na podróżowanie busami?

Busy do Frankfurtu – a co z bagażem?

Frankfurt to miasto, do którego Polacy często udają się na dłużej. Jeżeli ktoś znalazł pracę w Niemczech, podczas przeprowadzki trzeba ze sobą zabrać sporą ilość bagażu. Niestety w przypadku podróży lotniczych jest to często utrudnione – duże ograniczenia dotyczące gabarytów i wagi bagażu sprawiają, że trudno zabrać ze sobą potrzebne rzeczy.

Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na dużą ilość przestrzeni bagażowej. Przewiezienie nawet dużych przedmiotów, takich jak sprzęt RTV czy AGD nie stanowi problemu. Co więcej – oprócz przewozu osób oferujemy także możliwość przewozu rzeczy. Jest to bardzo atrakcyjna cenowo alternatywa dla przesyłek kurierskich. Co więcej – przesyłka może zostać dostarczona do Niemiec nawet w kilkanaście godzin. Takie rozwiązanie pozwoli na rozłożenie przeprowadzki na raty. Natomiast dzięki ominięciu wszelkiego rodzaju sortowni i centr logistycznych minimalizuje się szansa na zgubienie lub uszkodzenie paczki.

Dlaczego akurat my?

Busy do FrankfurtuWidać, że busy do Frankfurtu to bardzo dobre rozwiązanie, jednak dlaczego warto zdecydować się właśnie na nasza ofertę? Przemawia za tym przynajmniej kilka czynników.

Po pierwsze, naszą flotę oparliśmy na samochodach Mercedes Sprinter, które cieszą się bardzo dużym uznaniem, ze względu na komfortowe właściwości jezdne oraz dużą ilość miejsca dla pasażerów. Warto zwrócić uwagę na wyposażenie samochodów: klimatyzacja, WiFi, odtwarzacz DVD – takie szczegóły sprawiają, że nawet długa podróż nie wiąże się z dyskomfortem.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy przede wszystkim na Państwa bezpieczeństwo, w związku z tym podczas podróży można liczyć na dwóch, zmieniających się kierowców. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie pełnej koncentracji podczas jazdy. Trzeba także zaznaczyć, że decydując się na naszą ofertę, są Państwo objęci ubezpieczeniem NNW.

Umożliwiamy także wynajem busa z kierowcą na wyjazdy zagraniczne. Taka usługa jest przeznaczona m.in. dla firm, które potrzebują przewieźć pracowników za granicę. Doskonale sprawdzi się to chociażby wtedy, gdy trzeba przetransportować personel na stoisko wystawiennicze na frankfurckich targach. Wysoki standard naszych samochodów sprawi, że taka podróż pozostawi po sobie bardzo dobre wrażenia.

Gdzie można skorzystać z naszych usług?

Z naszej oferty można skorzystać w wielu miejscach Polski. Nasze trasy obejmują przebiegają przez tereny województwa podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego, śląskiego, wielkopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Co więcej – zawsze stawiamy na elastyczność w stosunku do klienta. Co przez to rozumiemy? Otóż, możemy dopasować naszą trasę do potrzeb poszczególnych pasażerów. W praktyce oznacza to, że możemy Państwa odebrać z umówionego punktu i dostarczyć pod wskazany adres w Niemczech. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ nie muszą się Państwo troszczyć o dodatkowy transport pomiędzy dworcem autobusowym a hotelem czy mieszkaniem.

Warto przy tym zaznaczyć, że do nasze busy do Frankfurtu jeżdżą kilka razy w tygodniu, w związku z tym nie będą mieć Państwo problemu, gdy pojawi się konieczność nagłego wyjazdu.

Oprócz wyjazdów do Niemiec oferujemy także usługi przewozu do Belgii oraz Holandii. Zawsze wtedy, kiedy zależy Państwu na szybkiej podróży w komfortowych warunkach, zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty.

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi usługami z naszej oferty. Wynajem busa z kierowca może przydać się zarówno podczas przewozów biznesowych, wyjazdów integracyjnych, jak i organizowania innych imprez. Pragniemy zaznaczyć, że busy mogą być wynajmowane na wyjazdy do krajów Unii Europejskiej, ale także poza nią.

Zapraszamy Państwa do kontaktu – chętnie udzielimy dodatkowych informacji odnośnie oferty lub też ustalimy szczegóły przewozu.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur