Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy do Niemiec – Opolskie: oferta przewozu osób

Busy do Niemiec
  • 18 listopada 2018

Busy do Niemiec - opolskieW jaki sposób wybrać bezpieczne i komfortowe busy do Niemiec? Opolskie to jedno z wielu województw, na terenie których można skorzystać z naszych usług.

Busy, mogące pomieścić do 15 pasażerów, to doskonały sposób na przedostanie się do naszego zagranicznego sąsiada. Jednak dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Podróżowanie busem

Nasza oferta przewozu do Niemiec jest przeznaczona dla różnych typów pasażerów. Bardzo często korzystają z niej osoby na stałe pracujące za granicą, które odwiedzają rodzinę i bliskich na terenie Polski. Tacy pasażerowie bardzo doceniają nasze busy m.in. ze względu na bardzo dużą przestrzeń bagażową, pozwalającą przewieźć ze sobą wszystkie najbardziej potrzebne rzeczy.

Oczywiście z usługi przewozu osób do Niemiec można skorzystać także w celach turystycznych. Busy są znacznie tańsze niż autokary czy podróże lotnicze, a jednocześnie umożliwiają przedostanie się do tak atrakcyjnych lokalizacji jak Berlin czy Frankfurt nad Menem.

Niezależnie od tego czy udają się Państwo do Niemiec w celach zarobkowych czy też turystycznych – zawsze można liczyć na wyjątkowo komfortową podróż. Jest to związane z kilkoma czynnikami. Po pierwsze – nasza flota opiera się na samochodach Mercedes Sprinter, które charakteryzują się wyjątkowo komfortowym zawieszeniem oraz dużą ilością wolnego miejsca na nogi dla pasażerów.

Jednak to nie wszystko – zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę na liczne elementy wyposażenia dodatkowego, które sprawiają, że podróż upływa w przyjemnych warunkach. Klimatyzacja, darmowe WiFi, odtwarzacz DVD, dostęp do gniazdek 12V (umożliwiających podłączenie ładowarki) – to tylko kilka zalet, które sprawiają, że nawet wielogodzinna jazda nie musi być męczącą. Dodatkowo trzeba zwrócić uwagę na to, że do Państwa dyspozycji jest dwóch zmieniających się kierowców – w trosce o jak największe bezpieczeństw pasażerów.

Busy do Niemiec – opolskie województwo

Dlaczego warto zdecydować się na nasze busy do Niemiec? Opolskie to województwo, leżące na trasie naszych regularnych przejazdów. Jednak, gdzie dokładnie można rozpocząć podróż do Niemiec?

Trzeba zaznaczyć, że w odróżnieniu od firm autokarowych, z naszej oferty można skorzystać nie tylko w Opolu, ale także w innych mniejszych miejscowościach. Zawsze stawiamy na elastyczność i dopasowanie do potrzeb klienta, w związku z czym umożliwiamy rozpoczęcie podróży pod ustalonym z Państwem adresem. To samo dotyczy miejsca docelowego – jeżeli jest to możliwe, zawsze staramy się dostarczyć pasażerów do ustalonego wcześniej punktu, aby nie trzeba było organizować dodatkowego transportu np. do hotelu.

Oczywiście opolskie to nie jedyne województwo, w którym świadczymy swoje usługi. Obszar naszych działań sięga od wschodnich części Podkarpacia i Lubelszczyzny aż po Dolny Śląsk i Ziemię Lubuską. Zapraszamy do obejrzenia mapy terytorium, na którym świadczymy nasze usługi.

Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający klienci docenią oferowane przez nas busy do Niemiec. Opolskie to obszar, w którym mogą Państwo rozpocząć swoją podróż nie tylko do naszego najbliższego zachodniego sąsiada, ale także do Holandii oraz Belgii. W przypadku dodatkowych pytań – zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur