Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Czym powinien charakteryzować się rzetelny przewóz międzynarodowy?

Podróże zagraniczne
  • 31 sierpnia 2018

Przewóz międzynarodowyPrzewóz międzynarodowy to szerokie pojęcie. Może on obejmować wiele rodzajów środków transportu, a przy tym dotyczy zarówno przewozu osób, jak i rzeczy.

Na rynku znajduje się bardzo wiele przewoźników oferujących międzynarodowe przewozy, jednak na jakie cechy należy zwrócić uwagę przy wyborze firmy świadczącej tego typu usługi?

Czym jest przewóz międzynarodowy?

Przewóz międzynarodowy ma miejsce wtedy, gdy transport pomiędzy miejscem początkowym a docelowym odbywa się z przekroczeniem granic Polski. Czynność ta może się odbywać zarówno busami, autokarami, jak i np. pociągiem czy samolotem.

Każda z form przewozu ma swoje wady i zalety. W przypadku samolotów można liczyć na szybkie przemieszczenie pomiędzy dwoma punktami. Niestety wadą takiego rozwiązania są przeważnie duże koszty, konieczność przechodzenia przez kontrolę oraz mozolna odprawa. Przejazdy autokarami pozwalają na podróż w komfortowych warunkach, jednak często długo trwają, a ceny biletów nierzadko są zaskakująco wysokie. Z kolei transport kolejowy ma wielu zwolenników, jednak nie wszystkie miejsca w Europie są dobrze skomunikowane liniami kolejowymi. Co więcej – złe warunki pogodowe mogą spowodować wielogodzinne opóźnienia.

Warto zastanowić się nad przewozem międzynarodowym za pośrednictwem busów. Takie rozwiązanie wiąże się z wieloma udogodnieniami.

Przewóz międzynarodowy ludzi

Dlaczego oferowany przez nas przewóz międzynarodowy jest tak dobrym rozwiązaniem? Jest to związane z przynajmniej kilkoma czynnikami. Po pierwsze – zawsze staramy się być elastyczni w stosunku do klienta. W związku z tym istnieje możliwość dostosowania zarówno początkowych, jak i końcowych przystanków w zależności do preferencji osób podróżujących.

Druga kwestia odnosi się do komfortu podróży. W związku z tym, że nasza flota opiera się na samochodach marki Mercedes Sprinter, każdy z pasażerów dysponuje dużą przestrzenią na nogi, co zostanie docenione nawet przez wysokich pasażerów.

Wyposażenie dodatkowe w naszych samochodach sprawia, że podróż jest wyjątkowo komfortowa. Klimatyzacja sprawdzi się podczas podróżowania nawet w upalny dzień. Odtwarzacz DVD umożliwia odtworzenie filmu, który umili wielogodzinną podróż. Dostęp do WiFi sprawi, że można korzystać z szybkiego Internetu bez obaw o zużycie kosztownych pakietów danych. Jeżeli obawiają się Państwo o stan baterii swojego laptopa, tabletu czy smartfona podczas podróży, warto zaznaczyć, że pasażerowie mogą skorzystać z gniazdek 12V, które pozwalają na podłączenie ładowarki.

Doskonale widać, że taki przewóz międzynarodowy to rozwiązanie z wysokiej półki. Dużym atutem jest także fakt, że z naszych usług można skorzystać na bardzo dużym obszarze – od Podkarpacia po zachodnie granice Belgii.

Międzynarodowe przewozy rzeczy

Przewóz międzynarodowyJednak warto zwrócić uwagę, że nasza oferta obejmuje także przewóz rzeczy. Jest to usługa przeznaczona dla osób, chcących w szybki sposób przesłać paczkę do kogoś za granicą – przesyłka np. z Polski do Niemiec może zostać dostarczona nawet w ten sam dzień.

Co więcej – nasze samochody cechują się dużą ilością przestrzeni bagażowej. Dzięki temu umożliwiamy przewóz paczek o dużych wagach oraz gabarytach. Nie ma problemu z przewozem przedmiotów takich jak sprzęt RTV, AGD, sprzęt sportowy, a nawet motocykle czy quady.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że w związku z ekspresowym przewozem paczek, oferowana przez nas usługa jest często wybierana np. podczas zaopatrywania sklepów z polskimi produktami w Niemczech, Belgii czy Holandii.

Doskonale widać, że przewóz międzynarodowy to złożone pojęcie, obejmujące transport zarówno osób jak i przedmiotów. Jeżeli zależy Państwu na usłudze, która cechuje się wysokim profesjonalizmem, zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wśród oferowanych przez nas usług znajdą Państwo także przewozy do innych krajów (także poza Unię Europejską), przewozy krajowe, a także wynajem busów na różnego rodzaju przewozy biznesowe czy np. wyjazdy integracyjne. Potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących naszej oferty? Zdecydowanie zachęcamy do skontaktowania się z nami!

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur