Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Bus do wynajęcia – przedstawienie oferty

Wynajem busa
  • 3 września 2018

Bus do wynajęciaInteresuje Państwa bus do wynajęcia? Zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możliwość wynajmu dużego samochodu wraz z kierowcą sprawdzi się podczas różnego rodzaju sytuacji – zarówno podczas organizowania prywatnych imprez, jak i w trakcie prowadzenia biznesu.

Jeżeli zależy Państwu na komfortowych samochodach, profesjonalnych kierowcach oraz usłudze skrojonej na potrzeby klienta – zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej usługi.

Wesele a bus do wynajęcia

Kiedy może przydać się bus do wynajęcia? Przyjęcie weselne to jedna z sytuacji, która jako pierwsza przychodzi na myśl. Podczas tego uroczystego dnia bardzo często trzeba zorganizować przewóz pomiędzy kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego a salą weselną.

Oferowana przez nas możliwość wynajęcia busa z kierowcą doskonale sprawdzi się w takich sytuacjach. Nasi kierowcy cechują się dużym doświadczeniem oraz wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie mogą Państwo na nas liczyć podczas tak szczególnego i ważnego dnia.

Przewozy biznesowe

Oferowany przez nas bus do wynajęcia doskonale sprawdza się podczas różnego rodzaju przewozów biznesowych. Co przez to rozumieć? Otóż są one przydatne zawsze wtedy, kiedy potrzebują Państwo przewieźć np. kontrahentów z lotniska do hotelu czy też pomiędzy filiami firmy.

Nasze busy są doskonałym wyborem m.in. ze względu na ich wyposażenie dodatkowe. Różnego rodzaju udogodnienia takie jak klimatyzacja, WiFi czy też dostęp do gniazdek 12V umożliwiających podłączenie ładowarki – wszystko to sprawia, że tego typu przewozy biznesowe mogą pozwolić na zrobienie jak najlepszego wrażenia.

Wyjazd integracyjny

Wyjazdy integracyjne to doskonałe sposoby na zacieśnienie relacji pomiędzy pracownikami w Państwa firmie. Różnego rodzaju gry zespołowe sprawiają, że można zdecydowanie usprawnić pracę w grupach. Możliwość spotkania się z pracownikami w tego typu nieoficjalnych okolicznościach pozwala na lepsze poznanie personelu firmy.

Zorganizowanie wyjazdu integracyjnego wymaga m.in. wynajęcia hotelu, zapewnienia atrakcji oraz… przewiezienia pracowników. W tej sytuacji bardzo pomocna będzie nasza oferta. Możliwość wynajęcia komfortowych busów z naszej floty sprawia, że przewóz nawet kilkunastu osób nie będzie problemem. Samochody z naszej oferty pozwalają na podróżowanie nawet 9 lub 15 osób.

Bus do wynajęcia to zaledwie część naszej oferty. Nasza główna działalność wiąże się z przewozem osób na trasach łączących Polskę z Niemcami, Holandią oraz Belgią. Nasza oferta jest przeznaczona zarówno dla osób podróżujących do tych krajów w celach turystycznych, zarobkowych, jak i biznesowych. Jeżeli zależy Państwu na podróżowaniu w komfortowych i bezpiecznych warunkach, zdecydowanie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych informacji – zapraszamy do kontaktu.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur