Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy międzynarodowe – tanie przesyłki zagraniczne

  • 4 kwietnia 2019
Busy międzynarodowe

Nie każdy o tym wie, ale busy międzynarodowe to nie tylko doskonały sposób na przewóz osób, ale także świetna alternatywa dla firm kurierskich.

Każdy, kto choć raz musiał wysyłać paczkę za granicę, ten dobrze wie, że często wiąże się to z dużymi kosztami.

Decydując się na ofertę naszej firmy można liczyć na ekspresowe, a przy tym tanie przesłanie paczki.

Busy międzynarodowe – nie tylko przewóz osób

Oferta przewozu osób przez nasze busy międzynarodowe jest bardzo popularna przede wszystkim wśród osób pracujących za granicą. Transport komfortowym busem jest bardzo dobrą alternatywą dla znacznie droższych przewozów autokarowych czy lotniczych. Nasze trasy łączą wschodnią, środkową i zachodnią Polskę z dużą częścią Niemiec i niemal całym terytorium Holandii oraz Belgii.

Oferowane przez nas busy są cenione ze względu na fakt, że podczas podróży można ze sobą zabrać sporą ilość bagażu. Co bardzo ważne – często wykorzystuje się je także do przewozu samych paczek. Taka usługa sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy potrzeba szybko nadać przesyłkę do przyjaciela lub członka rodziny, który przebywa za granicą.

Dlaczego akurat my?

Nasze busy międzynarodowe to bardzo atrakcyjna propozycja ze względu na przynajmniej kilka szczegółów. Po pierwsze – jeżdżą one zgodnie z ustalonym harmonogramem, w związku z tym paczki mogą być dostarczone do adresata nawet kilka razy w tygodniu.

Poza tym sposób nadawania paczek jest niezwykle prosty. Przesyłka nie jest transportowana do sortowni czy innych centr logistycznych – w związku z czym minimalizowana jest ilość osób, które mają z nią styczność. Skutkuje to nie tylko tym, że paczkę dostarczamy znacznie szybciej niż w przypadku wielu firm kurierskich. Sprawia to też, że jej nadanie jest także znacznie tańsze.

Busy międzynarodowe z naszej oferty to doskonały sposób na przewóz osób lub rzeczy do Niemiec, Belgii lub Holandii. Zachęcamy Państwa także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami – obejmującymi przewozy biznesowe czy też wynajem busa na wyjazdy integracyjne. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur