Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Czym charakteryzują się komfortowe przewozy do Holandii?

Przewozy do Holandii
  • 9 lipca 2018

Przewozy do HolandiiPrzewozy do Holandii busem są bardzo często wybieranym środkiem transportu.

Jakie kwestie przemawiają za zdecydowaniem się akurat na taki sposób podróżowania?

Dlaczego niewielkie busy – mogące pomieścić maksymalnie kilkunastu pasażerów – mogą okazać się lepszym rozwiązaniem niż autokar czy samolot?

Regularne przewozy do Holandii

Nasza oferta obejmuje przewóz osób z Polski do Niemiec, Holandii oraz Belgii. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki, piątki i soboty. Z powrotem jeździmy w środy, soboty i niedziele. Takie rozwiązanie pozwala na wybranie takiego terminu podróży, jaki będzie dla Państwa najwygodniejszy.

W związku z faktem, że przewozy do Holandii odbywają się kilka razy w tygodniu, bez trudu można zaplanować podróż w dwie strony. Pozwala to na dużą elastyczność – aby kupić bilet na przejazd nie trzeba tego robić z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Podróż w komfortowych warunkach

Podróżowanie naszymi busami jest bardzo komfortowe – jest to związane z kilkoma czynnikami. Po pierwsze – flotę oparliśmy o samochody Mercedes Sprinter, które oferują bardzo dużo miejsca. Po drugie – bardzo duży nacisk położyliśmy na kwestie wyposażenia dodatkowego.

Klimatyzacja to absolutnie niezbędne rozwiązanie podczas podróżowania w ciepłe dni. W związku z tym, jeżeli planują Państwo podróżować w terminie od maja do września – w naszych busach można liczyć na komfortowe warunki zapewnione przez temperaturę na optymalnym poziomie. Jednocześnie informujemy, że nad fotelami umieszczone są indywidualne panele sterowania, które pozwalają np. na regulację nawiewu.

Warto dodać, że w naszych busach można korzystać z szybkiego WiFi (opartego na technologii LTE) – zarówno na terenie Polski, jaki za granicą. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą Państwo martwić się o zużywanie pakietów danych podczas korzystania z Internetu. Na uwagę zasługuje fakt, że do Państwa dyspozycji są także gniazdka 12V, które pozwolą np. na naładowanie baterii w smartfonie, laptopie czy tablecie.

Wszystko to sprawia, że nawet długa podróż może odbyć się w przyjemnej atmosferze.

Elastyczność podczas podróży

Dużym atutem korzystania z naszych busów jest fakt, że staramy się być elastyczni i zawsze dopasowywać się do potrzeb pasażerów. Jesteśmy w stanie dostosować zarówno cel podróży, jak i odbiór ze wskazanego miejsca. Dzięki temu nie będą Państwo musieli tracić czasu czy też ponosić dodatkowych kosztów związanych z przedostawaniem się np. na dworzec czy na lotnisko.

Z naszych usług można skorzystać na województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, łódzkiego, małopolskiego, śląskiego, wielkopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego oraz lubuskiego. Oczywiście oferta jest dostępna nie tylko w większych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach.

Natomiast jeżeli chodzi o przewozy do Holandii – obejmujemy cały obszar tego kraju (z wyłączeniem kilku wysp), w związku z czym niezależnie od tego czy udają się Państwo do Amsterdamu, Hagi, Leeuwarden, Maastricht czy też do mniej znanych miejscowości – zawsze możemy dostarczyć pasażerów pod wskazany adres.

Duża przestrzeń bagażowa

Przewozy do HolandiiNasze samochody oferują dużą przestrzeń bagażową, co zostanie docenione m.in. przez osoby udające się do Holandii na dłuższy pobyt. Bagaż podręczny można przechowywać w schowku nad głowami pasażerów. Oprócz tego mogą Państwo korzystać z pojemnego bagażnika – zapewniającego na tyle przestrzeni, że bez problemu da się w nim zmieścić np. sprzęt sportowy czy też RTV i AGD.

Pragniemy przy tym dodać, że oferujemy także usługę przewozu rzeczy. W związku z tym, jeżeli przy wysyłaniu paczki do Holandii zależy Państwu na ekspresowym terminie dostarczenia, bezpieczeństwie przesyłki oraz atrakcyjnej cenie – zdecydowanie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie.

Oferowane przez nas przewozy do Holandii to rozwiązanie, które sprosta wygórowanym oczekiwaniom. Troska o bezpieczeństwo i komfort każdego z pasażerów, rzetelność i terminowość – to tylko przykłady atutów przemawiających za wyborem naszej oferty. Jeżeli chcą Państwo przedostać się do Holandii szybko i wygodnie – zdecydowanie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur