Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy Polska-Holandia – przedstawienie oferty

Podróże do Holandii
  • 5 lipca 2018

Busy Holandia PolskaCzemu warto zdecydować się na nasze busy? Polska – Holandia to bardzo często wybierany kierunek przewozu. Dlaczego miasta takie jak np. Haga, Rotterdam czy Amsterdam są tak często wybieranym celem podróży? Polacy bardzo chętnie udają się do tych miejsc ze względu na co najmniej kilka powodów.

Holandia – różne cele podróży

Holandia to bardzo często wybierany cel podróży przez Polaków. Jest to związane z faktem, że w tym kraju bardzo łatwo o znalezienie dobrze płatnej pracy. Zarówno w większych miastach nad morzem, jak i w głębi kontynentu można znaleźć zatrudnienie w przemyśle, hotelarstwie czy gastronomii. Nie ma przy tym konieczności znajomości języka holenderskiego.

Koszty życia w Holandii nie należą do najwyższy. Stosunek zarobków do cen żywności oraz lokali mieszkalnych sprawia, że kraj ten kusi możliwością zapewnienia sobie życia na znacznie wyższym poziomie niż w Polsce. Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że Holandia oferuje także bardzo wiele ofert pracy sezonowej. Czy będzie to zbieranie truskawek, czy praca w hotelu – w tym kraju nie trudno o znalezienie zajęcia, które pozwoli na zarobienie większych pieniędzy podczas wakacyjnych wyjazdów.

Jednak nie tylko emigracja zarobkowa sprawia, że busy Polska – Holandia cieszą się tak dużą popularnością. Warto zwrócić uwagę, że w tym kraju można liczyć na bardzo wiele atrakcji turystycznych, które sprawiają, że warto się tam udać zarówno na wakacje, jak i np. na weekendowy wyjazd. Duże miasta oferują bardzo wiele rozrywek dla całej rodziny, a liczne muzea sztuki niderlandzkiej sprawiają, że jest to wyjątkowo interesujące miejsce dla entuzjastów malarstwa. Poza tym naprawdę trudno nie zachwycić się holenderskimi pejzażami, zdobionymi niezwykle charakterystycznymi tulipanami i wiatrakami.

Wszystko to sprawia, że Holandia to bardzo często wybierany cel podróży – zarówno krótko-, jak i długoterminowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani wyjazdem do tego kraju, bus może okazać się jednym z najbardziej trafnych środków transportu.

Dlaczego akurat my?

Busy Holandia PolskaPodróżowanie po Europie nie ogranicza się wyłącznie do stresujących i często logistycznie trudnych podróży samolotowych. Polacy coraz częściej decydują się na inne środki transportu – w tym na komfortowe busy. Polska – Holandia to trasa, którą można pokonać w kilkanaście godzin, w bardzo komfortowych warunkach. Dlaczego warto zdecydować się akurat na nasze usługi?

Jednym z naszych głównych atutów jest nasza flota. Posiadamy samochody marki Mercedes Sprinter, które są znane ze swojej niskiej awaryjności, doskonałych właściwości jezdnych oraz wysokiego komfortu. Jednak sam wybór samochodu to nie wszystko – równie ważne są kwestie wyposażenia dodatkowego, a w tej kwestii nie mamy sobie równych.

To właśnie troska o każdy detal sprawia, że warto zdecydować się na oferowane przez nas busy. Polska – Holandia to dość długa trasa. Jednak nie oznacza to, że musi ona wiązać się z jakimkolwiek dyskomfortem. Długi czas przejazdu można sobie umilić na różne sposoby. W związku z tym, że mogą mają Państwo dostęp do szybkiego WiFi, z Internetu można korzystać na całej trasie, bez obaw o drogie pakiety danych czy inne opłaty dodatkowe. Nie ma też co obawiać się o wyładowanie baterii w laptopie, tablecie czy smartfonie – w naszych busach można korzystać z gniazdek 12V, które pozwolą na podłączenie ładowarki.

Jeżeli pasażerowie wyrażają takie życzenie, istnieje możliwość skorzystania z odtwarzacza DVD. Emitowany film może być doskonałym sposobem na umilenie sobie kilkunastogodzinnej podróży.

Postawiliśmy bardzo istotny nacisk na kwestie Państwa komfortu. W związku z tym nasze busy zostały wyposażone w klimatyzacje, co sprawia, że nawet podróżowanie w upalny dzień nie musi przekładać się na wysoką temperaturę w samochodzie. Fotele w naszych autach wyposażono w wygodne zagłówki boczne, pozwalające na zażycie drzemki i zregenerowanie sił. Warto zaznaczyć, że samochody wyposażono w dużą ilość miejsca na nogi, w związku z czym nawet wysocy pasażerowie mogą liczyć na komfortowy przejazd.

Oprócz tego nie można zapomnieć, że podczas świadczenia usług do Państwa dyspozycji jest dwójka kierowców. Takie rozwiązanie minimalizuje zmęczenie – a tym samym zapewnia jak najwyższy poziom bezpieczeństwa pasażerów.

Inne aspekty oferty

Interesują Państwa nasze busy? Polska – Holandia to tylko jedna z tras, na których oferujemy swoje przewozy. Oprócz tego zachęcamy do skorzystania z usług przewozu do Niemiec czy Belgii. Oprócz usług transportu osób, oferujemy także przewóz rzeczy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które zostanie docenione przez każdego, komu zależy na szybkiej i rzetelnej wysyłce rzeczy.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się przewozy biznesowe, czyli wszelkiego rodzaju usługi transportowe, które są niezbędne podczas prowadzenia firmy. Czy będzie to przewóz gości z zagranicy, czy też organizowanie transportu pracowników na zagraniczne targi – zawsze mogą Państwo skorzystać z naszych usług. Jednocześnie zaznaczamy, że nasze busy są także często wybierane np. podczas wyjazdów integracyjnych czy też przewozie gości weselnych.

Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych informacji dotyczących naszej oferty, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy przekonani, że sprostamy nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur