Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przewozy pasażerskie – czym powinny się charakteryzować?

Przewóz osób
  • 30 października 2018

Przewozy pasażerskieCo to są przewozy pasażerskie? Na czym dokładnie polega ta usługa?

W jaki sposób wybrać firmę, która sprosta Państwa oczekiwaniom?

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przewozów pasażerskich.

Na czym polegają przewozy pasażerskie?

Przewozy pasażerskie to nazwa stosowana zamiennie z transportem osób. Usługa ta ma miejsce wtedy, kiedy przewoźnik odpłatnie transportuje przynajmniej jednego pasażera. Definiując to pojęcie często nacisk kładziony jest także na fakt, że przewozy odbywają się cyklicznie, w określonych odstępach czasowych. Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy mającej w ofercie taką usługę?

Oferta przewoźników jest bardzo szeroka i w zależności od rodzaju podróży stawia się nacisk na różne kwestie. Z jednej strony może to być cena, z drugiej – szybkość przedostania się do miejsca docelowego. Decydując się na oferowane przez nas przewozy busami można liczyć na bardzo wysoką jakość usługi, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym pasażerom.

Krajowe przewozy pasażerskie

Jedną z oferowanych przez nas usług są krajowe przewozy pasażerskie. W jakich miejscach można skorzystać z naszej oferty? Usługi transportu świadczymy w obszarze województwa podkarpackiego, lubelskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego, śląskiego, opolskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz lubuskiego. Pełna mapa jest dostępna na naszej stronie internetowej. Nasze usługi świadczymy zarówno w ramach regularnych kursów w Polsce centralnej i południowej, jak również w formie wynajmu dla grup zorganizowanych (na terenie całego kraju).

Co bardzo ważne – w przypadku usługi wynajmu busa, zawsze dopasowujemy ofertę do potrzeb klienta. W związku z tym nasze samochody są często wykorzystywane podczas np. przewozu gości weselnych czy też organizowania przewozów na wydarzenia kulturalne w innych częściach kraju. Oczywiście z naszych usług korzystają także firmy, dla których świadczymy usługę transportu partnerów biznesowych czy też przewozu osób na wyjazdy integracyjne.

Przewozy pasażerskie zagraniczne

Nasza oferta to jednak przede wszystkim przewozy zagraniczne. Oferujemy transport osób na naszych stałych, cyklicznych trasach do Niemiec, Holandii oraz Belgii. Z naszej oferty chętnie korzystają zarówno firmy przewożące pracowników za granicę, jak również osoby przebywające na emigracji zarobkowej.

Dlaczego warto zdecydować się na oferowaną przez nas usługę przewozu osób? Przede wszystkim dlatego, że nacisk stawiamy na otwarcie na potrzeby klienta. Jednak co przez to rozumieć? Otóż zawsze staramy się dostosować trasę do wymagań pasażerów. Jeżeli istnieje taka możliwość staramy się dowieźć pasażerów bezpośrednio pod wskazany adres – a nie na dworzec znajdujący się np. wiele kilometrów od hotelu. Dzięki takiej usłudze mogą Państwo zaoszczędzić sobie zarówno czasu, jak i kosztów związanych z koniecznością organizowania dodatkowego transportu. Możemy Państwa dowieźć zarówno do największych miast, takich jak Berlin, Amsterdam czy Bruksela, ale również do mniejszych miejscowości leżących na obszarze naszych stałych tras.

Flota przewoźnika, czyli główny priorytet

Przewozy pasażerskieJeżeli interesują Państwa przewozy pasażerskie, jedną z najważniejszych kwestii, na jakie trzeba zwrócić uwagę jest flota przewoźnika. Dlaczego? Otóż to właśnie od tego elementu w dużej mierze zależeć będzie komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.

Warto zwrócić uwagę, że nasza flota została oparta na bardzo dobrych samochodach – Mercedes Sprinter. Auta te stanowią jedno z najlepszych rozwiązań wśród pojazdów mogących przewozić 9-15 pasażerów. Doskonałe zawieszenie, cicha praca silnika, dużo wolnej przestrzeni na nogi pasażerów – wszystko to sprawia, że nawet długa podróż może upłynąć w wyjątkowo przyjemnej atmosferze.

Kolejnym atutem, obok którego trudno przejść obojętnie, jest wyposażenie naszej floty. Położyliśmy nacisk nawet na najmniejsze szczegóły, w związku z tym podczas podróży mogą Państwo liczyć na wiele udogodnień. Szybkie darmowe WiFi sprawia, że każdy z pasażerów ma dostęp do Internetu na swoim smartfonie czy tablecie. Dostęp do gniazdek 12V umożliwia podłączenie ładowarki, w związku z czym nie ma co obawiać się szybkiego wyładowania baterii. Nasze busy są klimatyzowane, w związku z czym podróż nawet w wyjątkowo upalny dzień nie będzie wiązać się z dyskomfortem. Pasażerowie mają również dostęp do indywidualnego panelu sterowania, pozwalającego sterować nawiewem czy naświetleniem. Busy są wyposażone w odtwarzacz DVD, który pozwala emitować film, umilający dłuższą podróż.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że podczas podróży mają Państwo do dyspozycji dwóch, zmieniających się kierowców. Dzięki temu są oni wypoczęci, co przekłada się na maksymalną koncentrację w trakcie jazdy oraz bezpieczeństwo pasażerów. Każdy z pasażerów jest także objęty ubezpieczeniem NNW w trakcie podróży.

Pragniemy zaznaczyć, że nasza oferta obejmuje także przewóz rzeczy. Dzięki takiej usłudze mogą Państwo w szybki i wygodny sposób nadać przesyłkę bezpośrednio do adresata. Warto zwrócić uwagę, że przesyłka jest transportowana bezpośrednio do odbiorcy – z pominięciem całej infrastruktury kurierskiej. Dzięki temu taka usługa jest znacznie bardziej atrakcyjna cenowo, a jednocześnie przesyłka jest w dobrych rękach.

Jeżeli interesują Państwa przewozy pasażerskie z najwyższej półki, zdecydowanie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Służymy pomocą w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur