Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy do Holandii – czy to na pewno dobre rozwiązanie?

Podróże do Holandii
  • 2 lipca 2018

Busy do HolandiiDlaczego busy do Holandii są dobrym rozwiązaniem?

Przede wszystkim dlatego, że ten środek transportu charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością.

Zapraszamy do zapoznania się z zaletami tej formy podróżowania.

Podróżowanie samolotem

Każdy, kto choć raz miał styczność z podróżowaniem samolotem, doskonale zdaje sobie sprawę, że taka wyprawa wiąże się z niemałym stresem. Najpierw – trzeba kupić bilet z dużym wyprzedzeniem – tak, aby jego cena była do zaakceptowania. Następnie trzeba udać się na lotnisko, co nierzadko wiąże się z koniecznością podróżowania nawet kilkuset kilometrów.

Trzeba także pamiętać o stawieniu się na lotnisku z przynajmniej kilkugodzinnym wyprzedzeniem, aby dokonać odprawy. Następnie trzeba udać się do bramek przed samym samolotem – w przypadku tanich linii lotniczych trzeba się spieszyć, aby zająć dobre miejsce i móc schować bagaż podręczny w schowku na pokładzie. Wprawdzie sam lot jest znacznie krótszy niż podróż busem, jednak porównanie trudności logistycznych zdecydowanie przemawia za wyborem busa.

Elastyczność podróży

Decydując się na nasze busy, wybierają Państwo rozwiązanie dopasowane do potrzeb pasażerów. W odróżnieniu od dużych przewoźników, oferujących przewozy autokarami, w naszych busach można dopasowywać szczegóły podróży, w zależności od przewożonych osób. Poszczególne przystanki – po uprzednim kontakcie – mogą być dopasowywane, tak, żeby pasażerowie mogli w wygodny sposób podróżować, bez zbędnych stresów i utrudnień.

Bagaż i przewóz rzeczy

Busy do HolandiiPodróżowanie naszym busem zostanie docenione przez każdego, kto podróżuje z dużym bagażem. Jest więc to szczególnie istotne wtedy, gdy zamierzają Państwo udać się do Holandii na dłuższy okres, zabierając ze sobą większą ilość ubrań i innych niezbędnych akcesoriów. Nasze busy do Holandii oferują dużą przestrzeń bagażową – bez problemu możemy przewieźć nawet wielkogabarytowe przedmioty – czy będzie to np. sprzęt sportowy (taki jak rowery czy narty) czy sprzęt RTV i AGD.

Co więcej – umożliwiamy także przewóz rzeczy do Holandii. Takie rozwiązanie to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na przesłanie paczki do tego kraju. Brak centr logistycznych i możliwość otrzymania przesyłki przez adresata już w ciągu kilkunastu godzin – to zdecydowana przewaga w odniesieniu do firm kurierskich. Szybkość, bezpieczeństwo przesyłki, atrakcyjna cena – to tylko niektóre z zalet przemawiających za zdecydowaniem się na oferowaną przez nas usługę.

Warto zaznaczyć, że takie rozwiązanie jest też bardzo polecanym rozwiązaniem w przypadku przeprowadzki na raty. Podczas pierwszej podróży do Holandii można ze sobą zabrać tylko najbardziej potrzebne rzeczy. Następnie – już po zadomowieniu się i znalezieniu pracy – dodatkowe przedmioty można przesłać na holenderski adres.

Oferta klasy premium

Nasze busy do Holandii to oferta dla najbardziej wymagających. W związku z tym, zawsze mogą Państwo liczyć na najwyższy poziom obsługi. Odnosi się to do bardzo wielu czynników. Po pierwsze – podróżując po naszych trasach mają Państwo do dyspozycji dwóch, zmieniających się kierowców. Ich wypoczęcie przekłada się na maksymalizację bezpieczeństwa pasażerów.

Kolejna kwestia odnosi się do stosowanych przez nas samochodów. Mercedes Sprinter to auto, które cechuje się komfortowym zawieszeniem oraz bardzo dużą przestrzenią na nogi dla pasażerów (co zostanie docenione przede wszystkim przez wysokie osoby). Kolejna kwestia odnosi się do dużej przestrzeni bagażowej, która pozwoli na przewożenie sporej ilości bagażu.

Wyposażenie dla najbardziej wymagających

Wyposażenie naszych aut zdecydowanie wyróżnia ofertę na tle konkurencji. Po pierwsze – każdy z naszych samochodów wyposażono w klimatyzację. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podróż w upale może być wycieńczające – jednak dzięki klimatyzacji nawet wielogodzinna jazda samochodem nie musi wiązać się z dyskomfortem.

Kolejna kwestia to troska o osoby, które muszą być na bieżąco z Internetem. Nie dość, że oferujemy szybkie WiFi całkowicie za darmo, to jeszcze do Państwa dyspozycji są gniazdka 12V, które umożliwiają podłączenie ładowarki do smartfona czy tabletu. W ten sposób mogą Państwo sobie zapewnić połączenie z Internetem przez cały czas trwania podróży. Warto zwrócić uwagę, że nasze samochody zostały wyposażone w odtwarzacze DVD, które umożliwiają odtworzenie filmu podczas długiej jazdy.

Jednocześnie doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy pasażer ma swoje indywidualne preferencji odnośnie np. głośności filmu czy nawiewu – w związku z tym każde miejsce zostało wyposażone w panel sterowania.

Obszar działań

Nasze busy do Holandii przejeżdżają przez duży obszar Polski. Punkt początkowy może mieć miejsce np. w Rzeszowie, Warszawie, Lublinu, Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu. Oczywiście nasze przystanki znajdują się także w mniejszych miejscowościach – zapraszamy do kontaktu w sprawie ustalenia określonego miejsca przystanku początkowego.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że nasze trasy obejmują także duże obszary na terenie Niemiec oraz Belgii. W związku z tym, jeżeli potrzebują Państwo dostać się np. do Berlina, Kolonii czy Brukseli – zawsze zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Jak widać – nasze busy do Holandii łączą w sobie zalety związane z elastycznością przejazdu, atrakcyjną ceną, a jednocześnie umożliwiają podróżowanie w wyjątkowo komfortowych warunkach.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą przewozy biznesowe czy też wyjazdy integracyjne. Zawsze wtedy, gdy potrzebują Państwo przewieźć większą liczbę osób – mogą Państwo na nas liczyć.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur