Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przewozy międzynarodowe – sposób na tanie przesyłki?

  • 5 marca 2019
Przewozy międzynarodowe

Czy firmy oferujące przewozy międzynarodowe mogą być dobrą alternatywą dla zagranicznych przesyłek kurierskich? Okazuje się, że tak!

Dzięki ofercie tego typu przedsiębiorstw da się szybko i niedrogo nadawać paczki o nawet nieregularnych gabarytach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Co można przewozić?

Nadawanie przesyłki zagranicznej za pośrednictwem firmy kurierskiej to przede wszystkim konieczność zmieszczenia się w określonym, mocno ograniczonym gabarycie. Jakiekolwiek przekroczenie jednego z wymiarów, czy też zbyt duża waga paczki automatycznie skutkują w znacznym zwiększeniu kosztów nadania przesyłki. W przypadku wysyłania przedmiotów o nieregularnych kształtach, wielu kurierów odmawia przyjęcia przesyłki.

Jednak oferowane przez nas przewozy międzynarodowe opierają się na zupełnie innej polityce. W związku z tym, że nasze busy cechują się dużą przestrzenią bagażową, można w nich przewozić przedmioty o dużych gabarytach i nieregularnych kształtach. Przewozimy asortyment różnego typu – czy będą to narty i rowery czy też sprzęt RTV i AGD.

Warto zwrócić uwagę, że przesyłka może trafić do adresata nawet w dniu nadania. Dzięki temu korzystając z naszej oferty można zminimalizować ryzyko związane z zagubieniem przesyłki np. w sortowni. Mniejsza ilość pośredników skutkuje także znacznie atrakcyjniejszą ceną niż w przypadku ofert firm kurierskich.

Przewozy międzynarodowe – przedstawienie tras

Nasza usługa obejmuje przewozy międzynarodowe do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Trasy rozpoczynamy na wschodnich krańcach województwa podkarpackiego i obejmują tereny centralnej i zachodniej Polski (miasta takie jak Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice czy Wrocław). W Niemczech dojeżdżamy do środkowych i północnych landów (przez miasta takie jak Berlin, Lipsk, Hanower, Brema, Frankfurt nad Menem czy Kolonia). Trasy na których świadczymy swoje usługi obejmują również niemal całą Holandię, a także północną część Belgii.

Dużym atutem naszej oferty jest fakt, że jeździmy trasami wedle ustalonego harmonogramu. Z Polski wyruszamy we wszystkie wtorki, piątki oraz soboty.

Jeżeli interesują Państwa świadczone przez nas przewozy międzynarodowe – zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy więcej informacji, a także przedstawimy indywidualną wycenę dotyczącą przewozu rzeczy lub osób.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur